• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

/Files/images/Герб.jpg

Гімн колегіуму

Для всіх нове тисячоліття –
Це крок в оновлене життя.
Наука, техніка, освіта
Дарують світле майбуття.
А ми – господарі у ньому,
Ми – юні, сильні, вольові.
До знань ми бачимо дорогу,
Колегіум, завжди живи!

Приспів
В храм науки всіх нас сміло
Наш колегіум веде.
Бо знання – це наша сила,
Творчій злет, що нас знайде!


Колегіум – це наша мрія
І дійсність наша золота.
Колегіум – усіх надія
На всі наступнії літа.
Колегіум – ми твої діти,
Як батько, нас ти обійми.
Щоб вчитись і життю радіти,
Колегіум, завжди живи!

Приспів

Ми мрію в дійсність перетворим,
Вершин науки досягнем.
До мудрості, добра й любові
Дорогу вірну відзнайдем.
Колегіум, ти дай нам сили,
Таланти відшукай нові,
Щоб ми тебе прославити зуміли,
Колегіум, завжди живи!

Приспів

Слова вчителя української мови
та літератури Шевченко Ж. В.

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ - День знань

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ МІСТА

Учні та вчителі закладу беруть участь у святкуванні Дня міста: святкова хода, участь у виступах художньої самодіяльності, у різноманітних виставках, спортивних заходах.На святкуванні Дня міста

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

День самоврядування. Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні. Привітання вчителів-ветеранів.

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

До Дня Святої Покрови традиційно проводяться змагання у національних традиціях між учнями 5-8 класів - "Козацькому роду нема переводу".

Юні козаки

ВСІ МИ, ДРУЗІ, ШКОЛЯРІ!

Традиційно у листопаді учні-члени шкільного парламенту організовують для учнів початкових класів свято на свіжому повітрі, де ті мають можливість пограти, поспілкуватися, проявити ерудицію, показати свою спритність.

УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

В період різдвяно-новорічних свят члени гуртка "Від роду - до народу" проводять цикл заходів - "Калита", "В гості до святого Миколая", а свято Васила та Меланки відзначають вечорницями.

Свято МиколаяНаш вертеп

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

Новорічний карнавал

ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ МИНУЛИХ РОКІВ

Традиційно у першу п'ятницю лютого проводиться вечір зустрічі з випускниками. Вони розповідають про свої досягнення та надбання. Для них пропонується святковий концерт, зустріч з учителями, екскурсія по школі та до шкільного музею.

ШОУ "МАЙБУТНІЙ ВОЇН"

До Дня захисника вітчизни учні 10-11 класів беруть участь у шоу "Майбутній воїн", де вони показують свої знання, вміння і навички, якими повинен володіти справжній захисник вітчизни.

СВЯТО ВИШИВАНКИ

Під час Шевченківських днів уже традиційним стало Свято вишиванки, в рамках якого відбувається конкурс на кращу вишиту сорочку та презентацію історичного та національного підгрунтя візерунку.

Свято вишиванки

ПРОЩАННЯ З БУКВАРЕМ

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

Прощання з букварем

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Останній дзвоник

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 243

Коментарi

  • Malika

    2013-06-30 19:55:38

    I watned to spend a minute to thank you for this....